Apartamente - QIRA

Jepet Me Qera Apartament 3+1 I Kompletuar

Elbasan, Shqipëria

Çmimi qirasë:

€ 270

Galeria

Të dhënat e prones

SIPERFAQJA

120 m2

Numri i dhomave

4

Numri i banjove

2

Dhoma gjumi

3

Viti ndërtimit

2006

Viti rikonstruksionit

2021

Kati

7

Përshkrimi

Jepet me qera apartament 3+1+2 në lagjen 5 Maji, pranë gjykates së re. Apartamenti 120m2 ndodhet në katin e shtatë të një pallati të ri dhe organizohet në një soxhorno, tre dhoma gjumi, dy tualete dhe një ballkon i madh. Apartamenti është totalisht i mobiluar. Për më shumë detaje zyrat tona ndodhen përballë stadiumit "Elbasan Arena" ose na kontaktoni 0693040156/054516868.

Përcaktimet shtesë

Të dhënat e adresës

Shteti: Albania

Qyteti: Elbasan

Adresa: Elbasan, Shqipëria

Zip: 3001

Në afërsi me

Kontakto