Apartamente - QIRA

Jepet Me Qera Apartament 3+1+2 Në Lagjen Kongresi I Elbasanit

Elbasan, Shqipëria

Çmimi qirasë:

ALL 25,000

Galeria

Të dhënat e prones

SIPERFAQJA

156 m2

Numri i dhomave

4

Numri i banjove

2

Dhoma gjumi

3

Viti ndërtimit

2012

Viti rikonstruksionit

2012

Kati

10

Përshkrimi

Jepet me qera apartament 3+1+2 në lagjen "Kongresi i Elbasanit", në një nga zonat më të preferuara të qytetit, ku ofrohen të gjitha facilitetet, shumë pranë bulevardit, parkut "Rinia" dhe stadiumit. Apartamenti ndodhet në katin e 10 të një pallati të ri, të mirëadministruar. Apartamenti organizohet në një soxhorno të madhe, tre dhoma gjumi, dy tualete dhe dy ballkone. Apartamenti është pjesërisht i mobiluar . Për më shumë detaje zyrat tona ndodhen përballë stadiumit "Elbasan Arena" ose na kontaktoni 0693040156/054516868. 

Përcaktimet shtesë

Të dhënat e adresës

Shteti: Albania

Qyteti: Elbasan

Adresa: Elbasan, Shqipëria

Zip: 3001

Në afërsi me

Kontakto