Apartamente - QIRA

Jepet Me Qera Apartament 2+1 Në Shtëpi Private

Rruga Beharedin Mitarja, Elbasan, Shqipëria

Çmimi qirasë:

ALL 20,000

Galeria

Të dhënat e prones

SIPERFAQJA

100 m2

Numri i dhomave

3

Numri i banjove

1

Dhoma gjumi

2

Viti ndërtimit

2006

Viti rikonstruksionit

2017

Kati

1

Përshkrimi

Jepet me qera apartamenti 2+1 i një shtëpie private.  Apartamenti ndodhet në lagjen 5 Maji, pranë kolaudimit. Apartamenti është totalisht i mobiluar dhe organizohet në një sallon bashkë me ambient gatimi, dy dhoma gjumi, një tualet dhe një oborr të madh. Për më shumë detaje zyrat tona ndodhen përballë stadiumit Elbasan Arena ose na kontaktoni 0693040156/054516868. 

Përcaktimet shtesë

Të dhënat e adresës

Shteti: Albania

Qyteti: Elbasan

Adresa: Rruga Beharedin Mitarja, Elbasan, Shqipëria

Zip: 3001

Kontakto