Apartamente - QIRA

Jepet Me Qera Apartament 1+1 Pranë Stadiumit

Rruga Kamber Sejdini, Elbasan, Shqipëria

Çmimi qirasë:

ALL 20,000

Galeria

Të dhënat e prones

SIPERFAQJA

74 m2

Numri i dhomave

2

Numri i banjove

1

Dhoma gjumi

1

Viti ndërtimit

2010

Viti rikonstruksionit

2010

Kati

.

Përshkrimi

Jepet me qera apartament 1+1 pranë stadiumit. Apartamenti organizohet në një soxhorno, një dhomë gjumi, një tualet dhe dy ballkone. Për më shumë detaje zyrat tona ndodhen përballë stadiumit Elbasan Arena ose na kontaktoni 0693040156/054516868.

Përcaktimet shtesë

Të dhënat e adresës

Shteti: Albania

Qyteti: Elbasan

Adresa: Rruga Kamber Sejdini, Elbasan, Shqipëria

Zip: 3001

Kontakto