Apartamente - QIRA

Jepet Me Qera Apartament 1+1 Në Lagjen Skëndërbej

Elbasan, Shqipëria

Çmimi qirasë:

€ 250

Galeria

Të dhënat e prones

SIPERFAQJA

76 m2

Numri i dhomave

2

Numri i banjove

1

Dhoma gjumi

1

Viti ndërtimit

2013

Viti rikonstruksionit

2013

Kati

2

Përshkrimi

Jepet me qera apartament 1+1 në lagjen "Skëndërbej". Apartamenti ndodhet në katin e dytë të një pallati të ri me ashensor  dhe ka një sipërfaqje prej 76 m2, e cila organizohet në një soxhorno, një dhomë gjumi dhe një tualet. Apartamenti është i mobiluar në mënyrë shumë bashkohore dhe cilësore dhe është i shtruar i gjithi me parket. Për më shumë detaje zyrat tona ndodhen përballë stadiumit "Elbasan Arena" ose na kontaktoni 0693040156 / 054516868. 

Përcaktimet shtesë

Të dhënat e adresës

Shteti: Albania

Qyteti: Elbasan

Adresa: Elbasan, Shqipëria

Zip: 3001

Kontakto