Apartamente - QIRA

Jepet Me Qera Apartament 1+1 Në Lagjen Brigada 17 Sulmuese

Elbasan, Shqipëria

Çmimi qirasë:

€ 250

Galeria

Të dhënat e prones

SIPERFAQJA

68 m2

Numri i dhomave

2

Numri i banjove

1

Dhoma gjumi

1

Viti ndërtimit

1980

Viti rikonstruksionit

2023

Kati

1

Përshkrimi

Jepet me qera  apartament 1+1 në Lagjen "Brigada 17 Sulmuese".Apartamenti ndodhet në katin e parë të një pallati ekzistues, është pjesërisht i mobiluar dhe ka një sipërfaqeje prej 68m2 e cila është e organizuar nga një soxhorno, një dhomë gjumi dhe një tualet. Disponon dokumentacion të rregullt me çertifikatë pronësie. Për më shumë detaje zyrat tona ndodhen përballë stadiumit "Elbasan Arena" ose na kontaktoni 0693040156/054516868.

Përcaktimet shtesë

Të dhënat e adresës

Shteti: Albania

Qyteti: Elbasan

Adresa: Elbasan, Shqipëria

Zip: 3001

Kontakto