Apartamente - QIRA

Jepet Me Qera Apartament 1+1 Në Lagjen Aqif Pasha

Elbasan, Shqipëria

Çmimi qirasë:

ALL 18,000

Galeria

Të dhënat e prones

SIPERFAQJA

60 m2

Numri i dhomave

2

Numri i banjove

1

Dhoma gjumi

1

Viti ndërtimit

1975

Viti rikonstruksionit

2007

Kati

2

Përshkrimi

Jepet me qera apartament 1+1 në lagjen "Aqif Pasha." Apartamenti ndodhet në katin e dytë të një pallati ekzistues. Apartamenti me një sipërfaqe prej 60m2 organizohet nga një soxhorno, një dhomë gjumi, një tualet dhe një ballkon. Apartamenti është i mobiluar totalisht dhe plotëson çdo nevojë.  Për më shumë detaje zyrat tona ndodhen përballë stadiumit "Elbasan Arena" ose na kontaktoni 0693040156/054516868 .

Përcaktimet shtesë

Të dhënat e adresës

Shteti: Albania

Qyteti: Elbasan

Adresa: Elbasan, Shqipëria

Zip: 3001

Kontakto