Apartamente - QIRA

Jepet Me Qera Apartament 1+1 Në Katin E Parë Në Shtëpi Private

Elbasan, Shqipëria

Çmimi qirasë:

ALL 18,000

Galeria

Të dhënat e prones

SIPERFAQJA

60 m2

Numri i dhomave

2

Numri i banjove

1

Dhoma gjumi

1

Viti ndërtimit

2006

Viti rikonstruksionit

2010

Kati

1

Përshkrimi

Jepet me qera apartament 1+1 në lagjen Aqif Pasha. Apartamenti ndodhet në katin e parë të një vile private. Apartamenti ka një hapësirë të bollshme dhe organizohet në një soxhorno, një dhomë gjumi dhe një tualet. Për më shumë detaje zyrat tona ndodhen përballë stadiumit Elbasan Arena ose na kontaktoni 0693040156/054516868.

Përcaktimet shtesë

Të dhënat e adresës

Shteti: Albania

Qyteti: Elbasan

Adresa: Elbasan, Shqipëria

Zip: 3001

Kontakto