Ambiente Biznesi - QIRA

Jepet Me Qera Ambient Biznesi

Elbasanit, Shqipëria

Çmimi qirasë:

€ 500

Galeria

Të dhënat e prones

SIPERFAQJA

120 m2

Viti ndërtimit

2010

Viti rikonstruksionit

2010

Përshkrimi

Jepet me qera ambient biznesi në një nga zonat më të mira dhe më të preferuara për biznes. Ambienti ndodhet në katin e dytë të një pallati të ri. Cmimi është i diskutueshëm. Për më shumë detaje zyrat tona ndodhen përballë stadiumit "Elbasan Arena" ose na kontaktoni 0693040156/054516868.

Përcaktimet shtesë

Të dhënat e adresës

Shteti: Albania

Qyteti: Elbasan

Adresa: Elbasanit, Shqipëria

Zip: 3001

Kontakto

Të ngjashme