Vila - SHITJE

Shitet Vile 2 katshe +Trualle afer shkolles Araniti

Rruga Beharedin Mitarja, Shqipëria

Çmimi shitjes:

€ 190,000

Galeria

Të dhënat e prones

SIPERFAQJA

500 m2

Dhoma gjumi

4

Numri i dhomave

12

Numri i banjove

4

Viti ndërtimit

2016

Viti rikonstruksionit

2019

Kati

2

Përshkrimi

Vila eshte ndertimi ri cilsore ne rrugen kryesore ku kati i pare shfrytzohet per aktivitet te ndryshme biznesi mundesi shum e mire pasi vila ka goxha hapsirt 220 vetm ndetim +280 truall ku ka kopeshte vend per garazh vila ka nje pozicjon shum te mire zon e qet ku dhe mund te jetosh edhe mund te besh biznes , ju qe jeni te interesuar mos e humbisni kete mundesi edhe me cmim te negocjushem kontaktoni 0693040156

Informacione shtesë

Sipërfaqja

110

Sipërfaqja

110

Dhoma

5

Dhoma

4

Banjo

2

Banjo

2

Dhoma gjumi

2

Dhoma gjumi

2


Përcaktimet shtesë

Të dhënat e adresës

Shteti: Albania

Qyteti: Elbasan

Adresa: Rruga Beharedin Mitarja, Shqipëria

Zip: 3001

Kontakto