Vila - SHITJE

Shitet Vile 2 kateshe + trualle 510m2 total ne Lunder mbrapa qendres tregtare TEG

TEG - Tirana East Gate, Lundër 1, Shqipëria

Çmimi shitjes:

€ 180,000

Galeria

Të dhënat e prones

SIPERFAQJA

510 m2

Dhoma gjumi

5

Numri i dhomave

2

Numri i banjove

2

Viti ndërtimit

2018

Viti rikonstruksionit

2019

Kati

1

Përshkrimi

Vila ndodhet  ne zonen me te kerkuar te momentit afer TEG mundesi shum e mire dhe me nje cmim shum te arsyeshem per vleren qe ka ai vend ,vila ndertim ka 110 m2 + 400 m2 trualle kontaktoni 0693040156 

Informacione shtesë

Sipërfaqja

110

Sipërfaqja

110

Dhoma

5

Dhoma

5

Banjo

2

Banjo

2

Dhoma gjumi

2

Dhoma gjumi

2


Përcaktimet shtesë

Të dhënat e adresës

Shteti: Albania

Qyteti: Tiranë

Adresa: TEG - Tirana East Gate, Lundër 1, Shqipëria

Zip: 1045

Në afërsi me

Kontakto