Vila - SHITJE

Shitet Shtëpi Private Në Kuqan

Kuqani, Shqipëria

Çmimi shitjes:

ALL 2,000,000

Galeria

Të dhënat e prones

SIPERFAQJA

288 m2

Dhoma gjumi

2

Numri i dhomave

3

Numri i banjove

1

Viti ndërtimit

1986

Viti rikonstruksionit

2000

Kati

1

Përshkrimi

Shitet shtëpi private 2+1 në Kuqan, Elbasan. Shtepia organizohet në një sallon, kuzhina veç, dy dhoma gjumi dhe një tualet. disponon dokumentacion të rregullt me çertifikatë pronësie. Për më shumë detaje zyrat tona ndodhen përballë stadiumit "Elbasan Arena" ose na kontaktoni 0693040156/054516868


Përcaktimet shtesë

Të dhënat e adresës

Shteti: Albania

Qyteti: Elbasan

Adresa: Kuqani, Shqipëria

Zip: 3001

Kontakto