Apartamente - SHITJE

Shitet Hyrje 2+1 Prane Stadiumit

Rruga Kamber Sejdini, Elbasan, Shqipëria

Çmimi shitjes:

€ 56,000

Galeria

Të dhënat e prones

SIPERFAQJA

82 m2

Numri i dhomave

4

Numri i banjove

1

Dhoma gjumi

2

Viti ndërtimit

2012

Viti rikonstruksionit

2020

Kati

7

Përshkrimi

Hyrja ndodhet ne nje nga zonat me te mira dhe me te kerkuara te qytetit pasi te ofron sherbimet e nevojshme per nje jetes sa me komode, Hyrja Shitet ne katin e shtate e mobiluar me te gjitha kushtet bashkohore, organizohet ne menyre te rregullt ne sallon me ambjent gatimi dy dhoma gjumi nje tualet dy ballkone,e Rregullt me Certifikat Pronesie, per me shume detaje Zyrat tona ndodhen perball Stadiumit.Kontaktoni 0693040156/054516868

Përcaktimet shtesë

Të dhënat e adresës

Shteti: Albania

Qyteti: Elbasan

Adresa: Rruga Kamber Sejdini, Elbasan, Shqipëria

Zip: 3001

Kontakto