Vila - SHITJE

Shitet Apartamenti 2+1+ Papafingo + Tokë

Elbasan, Shqipëria

Çmimi shitjes:

€ 240,000

Galeria

Të dhënat e prones

SIPERFAQJA

630 m2

Numri i dhomave

4

Numri i banjove

2

Dhoma gjumi

2

Viti ndërtimit

1996

Viti rikonstruksionit

2016

Kati

2

Përshkrimi

Shitet apartament 2+1 në katin e dytë të një vile private në lagjen Sul Papri. Apartamenti ka një sipërfaqe prej 180 m2 dhe organizohet në një sallon, një kuzhinë, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe dy ballkone. Bashkë me apartamentin përfshihet dhe papafingo. Në çmim përfshihen gjithashtu dhe 450 m2 tokë. Disponon dokumentacion të rregullt me certifikatë pronësie. Për më shumë detaje zyrat tona ndodhen përballë stadiumit "Elbasan Arena" ose na kontaktoni në 0693040156.

Informacione shtesë

Sipërfaqja

180

Sipërfaqja

90

Dhoma

3

Dhoma

1

Banjo

2

Banjo

0

Dhoma gjumi

2

Dhoma gjumi

0


Përcaktimet shtesë

Të dhënat e adresës

Shteti: Albania

Qyteti: Elbasan

Adresa: Elbasan, Shqipëria

Zip: 3001

Kontakto