Apartamente - SHITJE

Shitet Apartament Super Modern 3+1 Prane Taverna Attika

Rruga Kozma Naska, Elbasan, Shqipëria

Çmimi shitjes:

€ 110,000

Galeria

Të dhënat e prones

SIPERFAQJA

145 m2

Numri i dhomave

6

Numri i banjove

2

Dhoma gjumi

3

Viti ndërtimit

2014

Viti rikonstruksionit

2014

Kati

7

Përshkrimi

Apartamenti ndodhet ne zonen me te mire dhe me te qete per sa i perket nivelit te jeteses qetesise dhe shume elementeve te tjera, ndodhet ne rrugen kryesore kati 7 pallat i ri i pajisur me ashensor dhe te mire administruar. Hyrja organizohet me nje strukture perfekte dhe moderne, ku gjithcka ne brendesi te saj eshte te nje niveli shume te larte, perbehet me sallon teper te madh qe sherben per pjesen e ngrenjes dhe te ndenjes e bashkngjitur me kuzhinen, ka Dy koridore qe bejne shperndarjen e dhomave, Tre dhoma gjumi teper te bollshme gjithashtu me strukture perfekte, Dy tualete dhe nje paradhom te njerit tualet qe sherben per hekurosje, Dy ballkone ku njeri prej tyre eshte administruar si kuzhine me vete per te evituar aromat e gatimit ne ambjentin e brendshem te shtepis, gjithashtu mund te beni edhe barbecue mes familjareve dhe miqve tuaj. Hyrja disponon dhe bodrum ku mund te zhvendosni objektet apo sendet e pa perdorshme. Aapartamenti Shitet ne gjendjen sic eshte pasqyruar totalisht i Mobiluar, i Rregullt me Certifikate Pronesie, per me shume detaje Zyrat tona ndodhen perball Stadiumit kontaktoni 0693040156/054516868

Përcaktimet shtesë

Të dhënat e adresës

Shteti: Albania

Qyteti: Elbasan

Adresa: Rruga Kozma Naska, Elbasan, Shqipëria

Zip: 3001

Kontakto