Apartamente - SHITJE

SHITET APARTAMENT 3+1 AFER SHKOLLES MUZIKES

Rruga Thoma Kalefi, Elbasan, Shqipëria

Çmimi shitjes:

€ 65,000

Galeria

Të dhënat e prones

SIPERFAQJA

120 m2

Numri i dhomave

5

Numri i banjove

2

Dhoma gjumi

2

Viti ndërtimit

2016

Viti rikonstruksionit

2020

Kati

8

Përshkrimi

Apartament i ri i mireadministruar me kushte bashkohore i investuar muajve te fundit,Zona ne te cilen ndodhet hyrja eshte buze rruges kryesore zone e zhvilluar qe ploteson sherbimet e nevojshme per nje jetes sa me komode pasi ka afer dyqane,formaci, markat ,bare etj,  Duhet theksuar se apartamenti eshte i organizuar ne menyr perfekte si struktur dhe planimetri cdo gje eshte e detajuar dhe cilsore , Apartamenti ofron ndricim natyral pasi te gjitha dhomat jan me dritare edhe dy ballkone me orjentim lindje -perendimi ,Nje super organizim me nje siperfaqe 120m2 duke filluar nga koridori qe ben shperndarjen e ambjenteve ,salloni ndenjes ka nje hapsir te bollshme po ashtu edhe nje guzhin te madhe ,nje dhome gjumi martimoniale ,nje dhome gjumi per femije me dalje ne ballkon ,dy tualet me dritare ,Hyrja disponon certifikat te rregullt pronesie .

:: Per me shum detaje e nje vizit ne prone:: Zyrat tona ndodhen perball Stadiumit kontaktoni :: 0693040156/054516868

Përcaktimet shtesë

Të dhënat e adresës

Shteti: Albania

Qyteti: Elbasan

Adresa: Rruga Thoma Kalefi, Elbasan, Shqipëria

Zip: 3001

Kontakto