Apartamente - SHITJE

Shitet Apartament 2+1 Në Lagjen Syrja Dylgjeri

Elbasan, Shqipëria

Çmimi shitjes:

€ 55,000

Galeria

Të dhënat e prones

SIPERFAQJA

80 m2

Numri i dhomave

3

Numri i banjove

1

Dhoma gjumi

2

Viti ndërtimit

2007

Viti rikonstruksionit

2010

Kati

4

Përshkrimi

Shitet apartament 2+1 në lagjen "Syrja Dylgjeri". Apartamenti ndodhet në katin e katërt të një pallati të ri me ashensor në një nga zonat më të preferuara dhe të frekuentuara të qytetit shumë pranë qendrës, ku  ofrohen të gjitha facilitetet e nevojshme. Sipërfaqja prej 80 m2 organizohet në një soxhorno, dy dhoma gjumi, një tualet dhe një ballkon. Çmimi i apartamentit është 55 000  i diskutueshëm. Disponon dokumentacion të rregullt me certifikatë pronësie. Për më shumë detaje zyrat tona ndodhen përballë stadiumit "Elbasan Arena" ose na kontaktoni në 0693040156.

Përcaktimet shtesë

Të dhënat e adresës

Shteti: Albania

Qyteti: Elbasan

Adresa: Elbasan, Shqipëria

Zip: 3001

Kontakto