Apartamente - SHITJE

Shitet Apartament 1+1 Afer Gjykates Re

Rruga Koco Brisku, Elbasan, Shqipëria

Çmimi shitjes:

€ 29,000

Galeria

Të dhënat e prones

SIPERFAQJA

55 m2

Numri i dhomave

3

Numri i banjove

1

Dhoma gjumi

1

Viti ndërtimit

2000

Viti rikonstruksionit

2018

Kati

3

Përshkrimi

Hyrja ndodhet ne pozicion dhe zone goxha te mire te qytetit 

Kati 3 i nje pallati egzistues me pamje ballkoni nga perendimi 

E Mobiluar dhe e investuar ne pllaka -dritare -dyer

Me certifikate te rregullt pronesie

Kontaktoni 0693040156/054516868


Përcaktimet shtesë

Të dhënat e adresës

Shteti: Albania

Qyteti: Elbasan

Adresa: Rruga Koco Brisku, Elbasan, Shqipëria

Zip: 3001

Kontakto