Ambiente Biznesi - SHITJE

Shitet Ambjent Biznesi buze rruges Krysore afer Neptunit

Rruga 11 Nëntori, Elbasan, Shqipëria

Çmimi shitjes:

€ 110,000

Galeria

Të dhënat e prones

SIPERFAQJA

27 m2

Viti ndërtimit

2000

Viti rikonstruksionit

2018

Përshkrimi

Pozicionimi ambjentit te ofron mundesi shum te mire per shumllojshmeri aktivitetesh 

Nje nder zonat me te populluar te qytetit ku nuk mungon levizja ne cdo orar te dites 

Perballe Banges ne rrugen kryesore

Ambjenti eshte i rregulluar me pllaka dhe tualet te ri

Disponon certifikat te rregullt pronesie

Zyrat tona ndodhen perballe stadiumit 

Kontaktoni 0693040156/054516868
Përcaktimet shtesë

Të dhënat e adresës

Shteti: Albania

Qyteti: Elbasan

Adresa: Rruga 11 Nëntori, Elbasan, Shqipëria

Zip: 3001

Kontakto