Vila - QIRA

Jepet me qera Shtepi private kati i dyte 2+1

Sporti i Vjeter, Elbasan, Shqipëria

Çmimi qirasë:

ALL 20,000

Galeria

Të dhënat e prones

SIPERFAQJA

70 m2

Dhoma gjumi

1

Numri i dhomave

3

Numri i banjove

1

Viti ndërtimit

2008

Viti rikonstruksionit

2020

Kati

2

Përshkrimi

Hyrja ndodhet ne Shtepi private kati dyte ne nje zone shum te qete prane sportit te vjeter e mobiluar me orendi te reja dhe me te gjitha kushtet bashkkohore per nje jetes sa me komode organizohet ne sallon teper te bollshem e bashkngjitur me kuzhinen nje dhome gjumi nje tualet, gjithashtu ka dhe oborr ne ambjentin e jashtem te shtepis per me shume informacion zyrat tona ndodhen perball Stadiumit kontaktoni ne numrin fiks 054516868 numer telefoni 0693040156.

Përcaktimet shtesë

Të dhënat e adresës

Shteti: Albania

Qyteti: Elbasan

Adresa: Sporti i Vjeter, Elbasan, Shqipëria

Zip: 3001

Kontakto