Apartamente - QIRA

Jepet Me Qera Apartament 1+1 Në Lagjen Aqif Pasha

Elbasan, Shqipëria

Çmimi qirasë:

ALL 20,000

Galeria

Të dhënat e prones

SIPERFAQJA

60 m2

Numri i dhomave

2

Numri i banjove

1

Dhoma gjumi

1

Viti ndërtimit

1975

Viti rikonstruksionit

2022

Kati

2

Përshkrimi

Jepet me qera apartament 1+1 në Lagjen "Aqif Pasha".Apartamenti ndodhet në zonën më të preferuar të qytetit ku ofrohen të gjitha facilitetet e nevojshme.Apartamenti ka një sipërfaqeje prej 60m2 e cila  organizohet nga një soxhorno, një dhomë gjumi, një tualet dhe një ballkon. Apartamenti ka një arredim të ri dhe modern .Për më shumë detaje zyrat tona ndodhen përballë stadiumit "Elbasan Arena" ose na kontaktoni 0693040156/054516868.

Përcaktimet shtesë

Të dhënat e adresës

Shteti: Albania

Qyteti: Elbasan

Adresa: Elbasan, Shqipëria

Zip: 3001

Kontakto