Ambiente Biznesi - QIRA

Jepet me Qera Ambjent Per Biznes Afer Parkut Rinia

Rruga Koco Brisku, Elbasan, Shqipëria

Çmimi qirasë:

ALL 60,000

Galeria

Të dhënat e prones

SIPERFAQJA

150 m2

Viti ndërtimit

2014

Viti rikonstruksionit

2019

Përshkrimi

Ambjenti eshte 150m2 ndodhet ne zone te populluar ku ka levizje ne cdo ore te dites buze rruges kryesore kati 2 i nje vile me ballkon fazad nga rruga ku te jep mundesin e reklamimit te aktivitetit ,nese keni nje plan per biznes kjo eshte nje mundesi e mire pozicjoni  dhe zona ku ndodhet ambjentit garanton sukses !Kontaktoni 0693040156

Përcaktimet shtesë

Të dhënat e adresës

Shteti: Albania

Qyteti: Elbasan

Adresa: Rruga Koco Brisku, Elbasan, Shqipëria

Zip: 3001

Kontakto