Ambiente Biznesi - QIRA

Jepet me Qera Ambjent Biznesi

Rruga Shpetim Arapi, Elbasan, Shqipëria

Çmimi qirasë:

ALL 15,000

Galeria

Të dhënat e prones

SIPERFAQJA

15.5 m2

Viti ndërtimit

2018

Viti rikonstruksionit

2018

Përshkrimi

Ambjenti eshte i pershtatshem per aktivitete te ndryshme i pa mobiluar ku ju le hapsir per te krijuar biznesin tuaj ideal ka siperfaqe prej 15.5m2 dhe me nje cmim teper te arsyeshem ndodhet ne Lagjen 5 Maji lart parkut Rinia per nje vizit ne prone Zyrat tona ndodhen perball Stadiumit kontaktoni ne 054516868 si dhe 0693040156

Përcaktimet shtesë

Të dhënat e adresës

Shteti: Albania

Qyteti: Elbasan

Adresa: Rruga Shpetim Arapi, Elbasan, Shqipëria

Zip: 3001

Kontakto

Të ngjashme