Vila - QIRA

Jepen me qera 2 hyrje 1+1 edhe 2+1 afer clab havanes kati pare i nje vile te re private

Rruga Kozma Naska, Elbasan, Shqipëria

Çmimi qirasë:

ALL 10,000

Galeria

Të dhënat e prones

SIPERFAQJA

110 m2

Dhoma gjumi

2

Numri i dhomave

5

Numri i banjove

2

Viti ndërtimit

2014

Viti rikonstruksionit

2016

Kati

1

Përshkrimi

vila eshte e re  ne gjendje te mire 1+1 ka dhome gjumi te mobiluar guzhin dhe jepet 10,000 muaj .gjithashtu edhe 2+1 e mobiluar me 2 dhoma gjumi guzhin edhe jepet 20,000 muaj .vila eshte afer havanes pozicjon shum i mire zone e qet 

Përcaktimet shtesë

Të dhënat e adresës

Shteti: Albania

Qyteti: Elbasan

Adresa: Rruga Kozma Naska, Elbasan, Shqipëria

Zip: 3001

Kontakto